Castle Park Hotel

Kemer

KÕIK HINNAS

Standard tuba

3 ööd
404 €
Vali reisi alguskuupäev

REISIPAKKUMINE

ööd

HIND ALATES

Lisaks veel pakkumist, mis ei vasta filtrile:

Kestus: 3-5 ööd Tühista filtrid

Reisipaketi hinnas sisaldub:

 • edasi-tagasi lennupilet sihtkohta;
 • majutus valitud hotellis, kogu reisi perioodil;
 • valitud toitlustuspakett hotellis;
 • lennujaama transfeerid sihtkohas;
 • reisiesindaja teenused sihtkohas.
 • Reisi algus: Riia

Hotell

Vaata kaardil

Hotell CASTLE PARK asub Beldibis, Beldibi rannapargist 16 km kaugusel. Kohapeal on restoran, tasuta eraparkla, hooajaline välibassein ja baar. Selles neljatärnihotellis on tasuta WiFi-ühendus, ööpäev läbi avatud vastuvõtt ja lasteklubi. Külalised saavad nautida veeparki, jooke ja ühist puhkeruumi. Kõikidel hotelli tubadel on basseinivaatega rõdu. Hotelli CASTLE PARK tubades on konditsioneer ja riidekapp. Külalistele pakutakse hommikusööki Rootsi lauas. Hotellil on ka laste mänguväljak. Hotellis saab mängida piljardit, lauatennist ja noolemängu.

Lähim lennujaam on Antalya lennujaam, mis jääb hotellist 44 km kaugusele.  

Sihtkoht

Kemeri kuurordikeskuse südameks on väike Kemeri linnake, mis asub Antalyast 42 km kaugusel maalilises maanurgas, järskude Tauruse mägede ja taevasinise Vahemere vahel. Siinsed moodsad hotellid hoolitsevad külastajate muretu mereäärse puhkuse eest. Veespordihuvilised leiavad siit endale kindlasti mõne köitva tegevuse, millega aega sisustada. Kemer on väga populaarne koht lainelaudurite ja teiste veespordiharrastajate seas.

Kemeri kuurort asub Antalyast edela pool rahvuspargi territooriumil. Piirkond on tuntud oma männimetsade, mägede, maaliliste lahtede ning abajate, puhta mere ja hooldatud randade ning muidugi ka paljude kaasaegset klubide ja hotellide poolest. 

Kemeri kuurordipiirkond on eriti kuulus oma mitmekülgse maastiku poolest, kus leidub tiheda taimestikuga kaetud mägesid, kuni rannajooneni ulatuvaid männimetsi, mõnusaid väikseid lahesoppe, imelisi liiva-klibu randu. Siin on erakordselt sinine kristallpuhta veega meri. See on tõeline paradiis allveeujujatele, kes oskavad vetesügavuste ilu ja võlu tõeliselt hinnata. Õhtused meelelahutusprogrammid, ööklubide ja diskoteekide saravad showd, ei lase kellelgi igavust tunda. Türgi köögi hõrgutisi pakuvad paljud linna restoranid.

Kemeri puhkealasse kuuluvad Beldibi, Goynuk, Kemeri linn, Kiris, Camyuva ja Tekirova, igaüks neist kordumatu ja omamoodi ilus.

See kuurortlinn on ümbritsevat maastikku arvestades hoolikalt planeeritud ja on seetõttu puhkamiseks ideaalne koht. Mõlemal pool Kemerit on mitu kuurordipiirkonda. Antalyale kõige lähemal on Beldibi. Siinne puhkus on üles ehitatud mõõdukusele ja mugavusele. Igas hotellis on olemas kõik mugavused ja hulk võimalusi spordiga tegelemiseks või lõbutsemiseks.

Teisel pool Kemerit on veel neli turismi äärelinna. Goynukis, kus paiknevad 4-5* hotellid, kasvavad mändide kõrval valdavalt apelsini ja sidrunipuud ning siit avanevad kaunid vaated mägedele. Siin on palju restorane, kauplusi, meenepoekesi ja diskoklubisid, mis kõik puhkusesse meeldivat vaheldust toovad.

Kemerist 5 km kaugusel asuv uus eliitasula Kiris on täis ehitatud esmaklassilisi hotelle esimesele liinile ja natuke odavamaid teisele liinile. Ehkki need asuvad Kemerist enam-vähem ühekaugusel, on igaühel neist oma nägu. Siin on võimalik matkata jalgsi ja ratsa Tauruse mägede maalilistel männimetsaga kaetud nõlvadel või puhata linnamelust üksildaste vaiksete lahekeste ääres.

Kirisist lõuna pool on kõige noorem kuurortrajoon Camyuva, kus leidub palju 3-4* hotelle ja mitu head 5* hotelli. Siin saavad kuurordi külalised oma silmaga näha kohalikku külaelu ja osta kohalike kasitööliste tooteid. Ja viimane Kemeri eeslinnadest, kuulus Tekirova, asub tuntud antiiklinna Phaselis’e vahetus laheduses. Siin paiknevad eraldatuses väga head vanad klubid, millele kuuluvad tohutud kauni haljastusega territooriumid ja üks ranniku ilusamaid randu.

Kemeris on pehme subtroopiline kliima, sest Tauruse mäed kaitsevad tuulte eest, merelt hoovav niiskus aga pehmendab kliimat. Tänu väga headele ilmastikutingimustele töötab enamus hotelle siin aastaringselt. Kuurort paistab silma veel selle poolest, et sisuliselt kogu selle territoorium on kaetud tiheda taimkattega. Tiheda okasmetsaga maalilised nõlvad laskuvad otse kivistele randadele. Just kivise ranna tõttu ongi ka madal vesi kristalselt puhas.

Kemeri ümbruse rikkalikust ajaloopärandist annavad tunnistust III sajandil e.m.a. asutatud antiiklinnade Olümpose ja Phaselise varemed. Meie päevini on siin säilinud kivist kummaliste bareljeefidega hauakambrid, saunakompleks, mis on klassikalise rooma sauna ehe näide, iidne tamm, Adrianuse värava varemed.

Iidne Olümpos on üks peamisi Kemeri vaatamisväärsusi. Kolmandal sajandil e.m.a. jõe suudmesse rajatud Olümpos oli üks tähtsamaid iidse Lüükia linnu ja Lykia linnade liidu tähtsaim keskus. Tänapaeval on Olümpos rahvuspargi osa ja seaduse kaitse all, mistõttu on siin massiturismi arendamine keelatud. Üks Olümpose huvitavamaks ajaloomälestiseks on jõest lääne pool asuva iidse kiriku uksed.

Antiiklinn Phaselis asub merre ulatuval neemel kõigest 12 km kaugusel Kemerist. Peale paljude vanade hoonete varemete on siin liivased rannad ja lopsakas vahemereline taimestik. Phaselises sündis kuulus poeet ja oraator Theodektes. Vanadel aegadel oli linn kuulus ka oma imeilusate rooside poolest, millest saadi õrna eeterlikku õli.


Loe rohkem reisiblogist

 Miks Türgi?

Miks Türgi?

 19 toredaimat ajaveetmise võimalust Alanyas

19 toredaimat ajaveetmise võimalust Alanyas

 Türgi, Side piirkonna hotellid

Türgi, Side piirkonna hotellid

 HOTELLISOOVITUS Türgis

HOTELLISOOVITUS Türgis

Tingimused

 • Kodulehel olevad hinnad on orienteeruvad ning võivad muutuda vastavalt vabade kohtade täituvusele. Reisipaketi hetke hinda saab kontrollida telefonil 5331 4421.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas eeldusel, et koos reisib vähemalt 2 täiskasvanut. Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele.
 • Mida kiiremini esitate oma ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Tuusiku reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Palun tutvuge ka Tuusik.ee müügitingimustega: https://tuusik.ee/reisitingimused.
 • Tegemist on reisikorraldajate Novatours, TEZ Tour, Coral Travel Estonia ja JoinUP Baltic pakkumistega. Tuusik on nende reisikorraldajate ametlik edasimüüja.
 • Tuusik.ee garanteerib samad hinnad reisikorraldajaga.
 • Reisikorraldaja nr 2
tuusik

Saada reisipäring

Castle Park Hotel

Reisi algus: Riia

Täiskasvanuid


Lapsi
Kontaktinfo
Tühista

Castle Park Hotel

3 ööd
404 €

Kemer

KÕIK HINNAS

               Castle Park Hotel

Vali reisi alguskuupäev

REISIPAKKUMINE

ööd

HIND ALATES

Lisaks veel pakkumist, mis ei vasta filtrile:

Kestus: 3-5 ööd Tühista filtrid

Hind väljudes 24. juuli 2024

404 €

/ inimene

Reisi algus

24. juuli 2024

Castle Park Hotel

3 ööd
404 €
/ inimene

Kemer

KÕIK HINNAS

Vali reisijate arv

Täiskasvanuid

Lapsi

Kontaktinfo

Jaga pakkumist

Pakkumine Jagatud