Iberostar Herceg Novi

POPULAARNE hotellPOPULAARNE hotell

Klientide tagasiside

 Ööbisime selles hotellis kaks ööd. Kuna hotell asub Herceg Novi piirkonna lõpus, siis soovitaks võimalusel võtta eratransfeeri. Jääb lennujaamast küll 30 km kaugusele, aga teed on kitsad ja kiirus väike, siis võtab üsna kaua, et hotelli jõuda. Hotell asub mäe otsas ja ei sobi väga käru või ratastooliga liiklejatele. Vaated tubadest ja territooriumilt on imeilusad. Ümberringi mäed ja jõed. Toad renoveeritud, puhtad, valged, helged. Kindlasti võtta merevaatega tuba. Toiduvalik polnud kõige rikkalikum, aga õhtuti on võimalik paaditaksoga sõita Herceg Novi keskusesse jalutama ja sööma. Paaditakso hind 5 euri suund ühele. Pidevalt mingi animatsioon ja mängud. Selles hotellis olid parimad Aperolid 😊 

T. Ü.

Hotell

Vaata kaardil

Rannaäärsel hotellil Iberostar Herceg Novi on välisbassein, restoran ja neli baari. Herceg Novi kesklinn asub 8 km kaugusel. Vahemerelise aiaga ümbritsetud tubadest avaneb vaade merele või aiale. Hotellis on tasuta Wi-Fi-ühendus ja ööpäev läbi avatud vastuvõtt. Moodsa kujundusega tubades on lameekraaniga televiisor, satelliittelevisioon, minibaar ja konditsioneer. Privaatsetes vannitubades on vann või dušš ja tasuta tualetitarbed. Kõikidel tubadel on rõdu. Hotelli restoranis serveeritakse iga päev hommikusööki Rootsi lauas. Külastajad saavad nautida ka laias valikus kohalikke ja rahvusvahelisi toite. Hotell pakub erinevaid sportlikke tegevusi, nagu vesiaeroobika ja rannavõrkpall. Kivikliburand ja sillutatud ala koos lamamistoolidega paiknevad hotellist mõne sammu kaugusel.

Dubrovnik on hotellist Iberostar Herceg Novi 46 km ja Budva 51 km kaugusel. Tivati lennujaam jääb 30 km kaugusele. 

Sihtkoht

 Aadria mere rannikul paikneva Montenegro siluetti ümbritsevad järsud kaljud. Mägise riigi põhjaosas asub Euroopa sügavaim jõekanjon Tara. Rannikul,  Lovcéni mäe varjus laiuvad rikkalikud palmi-, eükalüpti ja küpressisalud. Montenegro Rivieraks kutsutud rannikuala loodus võlub oma iluga. Pikk rannajoon, idüllilised rannakülad, lopsakas loodus ja  hõrgutavad mereannid loovad vastupandamatu Vahemere-äärse atmosfääri. 

Montenegro asub Balkani lääne osas Lõuna-Euroopas, 42. ja 43. põhjalaiuse vahel. Montenegro on väga mägine maa – keskmine kõrgus merepinnast on 2 km lähedal ja kõrgeim mäetipp asub enam kui 2,5 km kõrgusel.

Rannikualadel valitseb vahemereline kliima pikkade, kuivade suvede ja lühikeste jahedate talvedega. Sisemaal on talved pikemad ja suved palavamad. Mägedes on külmad ning lumised talved ja soojad suved.

Montenegro lõunaosas, rannikust eemal Podgorica piirkonnas on päevane keskmine temperatuur detsembrist veebruarini 9°C – 12°C, märtsis ja novembris 14°C – 25°C, aprillis ja oktoobris 19°C – 21°C, mais 24°C, juunis ja septembris 27°C – 29°C ning juulis ja augusti 33°C. Juulis ja augustis võib temperatuur ületada ka 42°C. Keskmised öised temperatuurid on detsembrist märtsini 2°C – 5°C, aprillis ja novembris 8°C – 9°C ning juunist septembrini 17°C – 21°C. Aastas sajab selles piirkonnas keskmiselt 1600 mm. Sademed jagunevad kuude vahel väga ebaühtlaselt. Oktoobris, novembris ja detsembris sajab kõige enam – igas kuus enam kui 210 mm. Juulis ja augustis sajab kõige vähem, alla 50 mm. 100 mm või enam sajab üheksal kuul aastas, sellest alla jäävad üksnes kolm suvekuud. Kokku sajab aastas keskmiselt enam kui 120 päeval. Kõige enam sajupäevi on novembris ja detsembris. Podgorica piirkonnas on aastas enam kui 2500 päikeselist tundi.

Montenegro rannaalasid on hea külastada mais, juunis ning septembris, juuli-august valitseb turismi tipphooaeg, rahvast on palju ning hinnad on kõrged. Suusahooaeg mägedes kestab detsembrist märtsini.

REISITINGIMUSED