Sea Side Resort & Spa

Crete-Heraklion

KÕIK HINNAS

Merevaatega tuba

Ainult täiskasvanute hotell

7 ööd
1535 €

Ainult täiskasvanute hotell

Hotell mõeldud ainult täiskavanutele

Vali reisi alguskuupäev

REISIPAKKUMINE

ööd

HIND ALATES

Lisaks veel pakkumist, mis ei vasta filtrile:

Tühista filtrid

Reisipaketi hinnas sisaldub:

 • edasi-tagasi lennupilet sihtkohta;
 • majutus valitud hotellis, kogu reisi perioodil;
 • valitud toitlustuspakett hotellis;
 • lennujaama transfeerid sihtkohas;
 • reisiesindaja teenused sihtkohas.
 • Reisi algus: Tallinn

Hotell

Vaata kaardil

HOTELL AINULT TÄISKASVANUTELE!

 Sea Side Resort & Spa 5* on 3 à la carte restorani, spaa, 2 magusa veega basseini ja 3 basseinibaari. Tänu oma asukohale pakub see panoraamvaadet merele. Mononaftise rand on 80 meetri kaugusel.

Konditsioneeriga tubadel on privaatne möbleeritud terrass või rõdu vaatega maismaale või merele. Standardvarustuse hulka kuuluvad 32-40-tollised satelliittelevisioonid ning tee ja kohvivalmistamise vahendid.

Kuurordis on kolm restorani ning seal pakutakse laias valikus roogasid, sealhulgas Kreeta, Aasia ja rahvusvahelisi roogasid. Pearestorani tipphetkedeks on toiduvalmistamine külaliste ees ja suur merevaatega veranda. Joogid on saadaval fuajeebaaris ja basseinibaarides.
Spordi- ja vaba aja veetmise võimaluste hulka kuuluvad spordikeskus, jooga- ja pilatese shala ala ning tennise- ja lauatenniseväljakud. Spaas on sisebassein, saun, Türgi aurusaun ja vesiravibasseinid. Külalised saavad kasutada ka tasuta internetiühendust avalikes hotellialades.

Hotell asub Kreetal Agia Pelagias, 22 km kaugusel Iraklioni lennujaamast ja 18 km läänes Heraklioni kesklinnast. Parkimine kohapeal on tasuta.


Sihtkoht

Iraklion on Kreeta pealinn ja suuruselt viies linn saarel. Peale selle on Iraklion sadamalinn, mille kaide ääres seisavad ka tänapäeval kõrvuti moodsate parvlaevadega traditsioonilised kaluripaadid. Iraklionis on Euroopa vanim ajalugu põimunud tänapäevaga.

Linn pakub külastajale kahte erinevat poolt – kaasaegsete kaubanduskeskustega hästi haljastatud uuslinna ning põneva arhitektuuri, käänuliste tänavate, Veneetsia stiilis purskkaevudega vanalinna, mida endisaegadel ümbritsenud müüri säilinud osad viivad sadamabastionini. Veneetsia valitsusaegade tummaks tunnistajaks on ka Püha Markuse lõvi, mis kaunistab 16. saj. pärinevat kindluse fassaadi.
Iraklioni üheks uhkuseks on kahtlemata ka linna südames asuv muljetavaldava kollektsiooniga arheoloogiamuuseum. Selles Vabaduse platsil asuvas hoones on eksponeerimist leidnud esemed alates Minose kultuurist kuni Rooma riigi ajastuni.
Kuigi kaugel Iraklionist pole ka maailmakuulsa Knossose palee varemed. Knossos oli 4000 aasta eest tekkinud ja kogu Euroopa kultuuri hälliks saanud Minose riigi pealinn. Ammustel aegadel oli labürindina ehitatud paleel 5 korrust ja 1400 freskodega kaunistatud ruumi ning just selles palees olevat ka elanud Minotaurus – müütiline poolinimene-poolhärg, kellele toodi ohvriks saare kauneimaid noori inimesi. Huvilised saavad näha Sir Arthur Evansi väljakaevamiste tulemusi ning rekonstruktsioone. Tema teooriad tekitasid 20.saj. alguses palju vaidlusi, kuid ometi kaevas ta välja muljetavaldava palee kompleksi troonisaali, kuninglike eluruumide ja kõige muu sinna juurde kuuluvaga. 

Loe rohkem reisiblogist

 REISIBLOGI – NÄDAL KREETAL

REISIBLOGI – NÄDAL KREETAL

 KREETA - Hania piirkond

KREETA - Hania piirkond

 Grecotel

KREETA AGENDIREIS 2022

 TOP10 PEREHOTELLI KREEKAS

TOP10 PEREHOTELLI KREEKAS

Tingimused

 • Kodulehel olevad hinnad on orienteeruvad ning võivad muutuda vastavalt vabade kohtade täituvusele. Reisipaketi hetke hinda saab kontrollida telefonil 5331 4421.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas eeldusel, et koos reisib vähemalt 2 täiskasvanut. Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele.
 • Mida kiiremini esitate oma ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Tuusiku reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Palun tutvuge ka Tuusik.ee müügitingimustega: https://tuusik.ee/reisitingimused.
 • Tegemist on reisikorraldajate Novatours, TEZ Tour, Coral Travel Estonia ja JoinUP Baltic pakkumistega. Tuusik on nende reisikorraldajate ametlik edasimüüja.
 • Tuusik.ee garanteerib samad hinnad reisikorraldajaga.
 • Reisikorraldaja nr 4
tuusik

Saada reisipäring

Sea Side Resort & Spa

Reisi algus: Tallinn

Täiskasvanuid


Lapsi
Kontaktinfo
Tühista

Sea Side Resort & Spa

7 ööd
1535 €

Crete-Heraklion

KÕIK HINNAS

Ainult täiskasvanute hotell

               Sea Side Resort & Spa

Vali reisi alguskuupäev

REISIPAKKUMINE

ööd

HIND ALATES

Lisaks veel pakkumist, mis ei vasta filtrile:

Tühista filtrid

Hind väljudes 24. juuli 2024

1535 €

/ inimene

Reisi algus

24. juuli 2024

Sea Side Resort & Spa

7 ööd
1535 €
/ inimene

Crete-Heraklion

KÕIK HINNAS

Ainult täiskasvanute hotell

Vali reisijate arv

Täiskasvanuid

Lapsi

Kontaktinfo

Jaga pakkumist

Pakkumine Jagatud