Tagasi

3 LEVINUD VIGA, mida tehakse käsipagasit pakkides

  Meile kõigile meeldib reisida! Muidugi algab reisiks ettevalmistus juba palju varem kui väljalennu kuupäev. Paljude jaoks tähendab see ilusalongide külastamist, uusi outfite ja sihtkoha kohta eeltöö tegemist. Ja muidugi hakkab juba palju varem peas tekkima nimekiri asjadest, mida KINDLASTI EI TOHI maha unustada. Mõeldakse erinevaid stsenaariume, mis võib reisil tekkida ja kas ikka selleks otstarbeks tuleks ka midagi kaasa võtta. Ühesõnaga tihti minnakse dinosaurustega võitlema. Kunagi ei tea noh...  

Kuna hetkel on suvepuhkused täies hoos ja üha enam kajastatakse uudistes, kuidas maailma lennujaamades on pikad järjekorrad, rahulolematus ja tihti kaos, siis omaltpoolt soovime muuta lennujaamakogemuse ehk siis nii reisi alguse kui lõpu võimalikult sujuvaks ja kiireks kõigi jaoks. Meile on saabunud üha enam küsimusi, mida võib ja ei või käsipagasisse ehk siis kotti, mis võetakse endaga lennukisalongi, kaasa pakkida. Tegelikult pole üldse tegemist raketiteadusega, aga kindlasti aitab vältida olukordi, kus pead turvakontrollis oma isiklikud asjad prügikasti viskama, sest need pole lihtsalt lubatud.  

1. KÕIK VEDELIKUD ÜLE 100ml PUDELITES  

Iga Tuusik.ee reisipaketiga tuleb automaatselt kaasa pagas (ehk see mis antakse check-in lauas ära) ja käsipagas. Palun paki oma deodorandid, lõhnaõlid, make-up ja muu sarnane äraantavasse pagasisse. Käsipagasis võiks olla väga minimaalses koguses vedelikke, sest see tuleb kõik turvaväravates kotist välja otsida ja eraldi läbipaistvasse kotikesse panna. See kõik pidurdab turvaväravate sujuvat liikuvust, kui keegi alles sinna jõudes avastab, et tal on kusagil kotipõhjas näiteks välgumihkel (jah, ka see on vedelik!). Ka veepudel joo või kalla tühjaks, kuna peale kontrolli on tihti tasuta pudelitäitmise kraanid või poed lennujaamades. Tegelikult soovitamegi ainukese vedelikuna endaga hoida nt. hügieenilist huulepulka, kuna lennu ajal võivad rõhu tõttu huuled kuivama hakata.    

2. TERAVAD ESEMED JÄTA KOJU VÕI PAKI ÄRAANTAVASSE PAGASISSE  

Küüneviil, küünekäärid, pinsetid....kõik, mis on vähegi metallist, ei ole vaja käsipagasisse panna. See jääb  turvaväravates silma ja võid kohe arvestada, et keegi hakkab su kotti läbi tuhnima. Taaskord säästad aega ja nii enda kui teiste närvi kui oled juba eos ettevalmistunud. Nagunii said kõik iluprotseduurid juba enne puhkust tehtud!  

3. MUL POLE PALJU ASJU, VÕTANGI AINULT KÄSIPAGASI..  

See siis tähendab, et kogu see kupatus, mis just ülalpool mainitud, on sul käsipagasis + nädala jagu riideid ja kogu elektroonika-laadijad jne. MILLEKS? Äraantav pagas on ju nagunii juba hinnas. Kasuta seda ära ja mine lennukisse suht käed taskus ja mugavate riietega, et ei peaks end poolenisti lahti harutama. Ära unusta, et eemaldada tuleb ka püksirihm, taskud tühjaks teha, käekell ja üleriideid enne turvaväravatest läbi minekut. On muidugi arusaadav, et lastega (eriti väikelastega) reisides peab olema rohkem varustust ja snäkke kaasas, kuid alati tasub uurida, mida lennufirma ise juba pakub (nt. formulapiima), et ei peaks ülearu vedama.  
 

Et siis...

Reisimine ei pea olema stressirohke ja aeganõudev protseduur. Pakime targalt ja otstarbekalt! Puhkus algab juba lennujaamas, seega aja kokkuhoid neid nippe järgides garanteerib rohkem kohvitamise (ja veinitamise!) aega!  

KÕIK HINNAS reisipakett al. 443€ -  https://tuusik.ee/eripakkumised