Tagasi

HOTELLISOOVITUS Türgis

Türgi hooaeg on jõudnud kohe lõpusirgele, hotellid hakkavad end talvehooajaks sulgema ja ettevalmistusi tegema uueks hooajaks. 2024 aastal algavad Türgi reisid juba 30.märts, ent hetkel on eriti suure nõudluse all just aprilli koolivaheaeg (22.-28.04.2024), seega soovime jagada oma kliendi lahket tagasiside äsja külastatud Ela Excellence Resort Belek 5* kohta. Oleme väga tänulikud kui kliendid meile saadavad nii põhjalikke kokkuvõtteid oma hotellidest, mida saame teistegagi jagada :)

HOTELL   

Nüüd täpselt ei mäleta, aga umbes 1-2a tagasi on renoveeritud ja seda oli näha ka tubadest ja üldaladelt. Meil oli peresviit ( 2 eraldi tuba ), osadel meie seltskonnas ka läbi 2 korruse peretoad. Meie sviidil siis 2 eraldi tuba ja suurem vannituba koos vanniga, 2 rõdu ja piisavalt suur, et ringi toimetada. Peamajast rannani oli väike jalutuskäik, mis tegi selle asukoha ülimugavaks. Hotellialal palju rohelust, mis väga meeldis :)

TEENINDUS

Check-in'i ajal saad endale isikliku assistendi WhatsApp grupis ja läbi selle saad suhelda, bronnida ja põhimõtteliselt kõike uurida-küsida. Lisaks saadavad läbi selle sulle igapäevased õhtu programmiajad jms. Ülilihtne ja kiire kasutada, AGA isiklikult soovitan siiski a la carte restorane broneerida hotelli vastuvõtus (avatakse juba enne kella 9), kuna tundus kiirem niimoodi. Meil juba tekkisid oma lemmik söögi- ja joogikohad, kus teenindasid samad inimesed ja ei oskaks millegi üle nuriseda.

RESTORANID   

Olenevalt broneeringutest siis oli 1-2 a la carte õhtusöögi külastust kõikidel juba hinna sees. Õhtusööki sai valida kokku 4 restorani vahel + lisaks 2 olid lisatasu eest (seafood ja teppaniaki) kui soov. Lõuna ajal sai külastada kahte a la carte restorani ja need olid hinnas, millest üks oli ka näiteks külastajatele alates 12 eluaastat ehk saime rahulikult ilma lasteta süüa-juua. Need lõunasöögi kohad olid ranna ääres ja väga mugav, et ei pidanud end kokku pakkima ja kuhugi süüa minema otsima. Lisaks siis ka üldine buffee-stiilis restoran peamajas, kus palju süüa ja palju rahvast, aga kindlasti midagi igaühe soovidele :)

ALKOHOL

Põhilised välismaised brändid kenasti esindatud ja osades baarised olid väga OK koksid ka, isegi Aperoli sai seekord. Päris suur rahvusvaheliste õllede valik, kohalikku Efessi ei pakutud.

BASSEINIALA  

3-4 erinevad basseiniala, millest siis üks oli selline 28 kraadise veega ja teised väheke jahedamad. Lisaks siis laste (ja beebide) väiksed basseinid ja veetorukesed. Seal oli mõnus 30-kraadine vannikas ja nad ei tahtnud üldse välja tulla. Suurematele lastele on ka ca 5-6 toru (tuubiga ja ilma), mis olid päeva jooksul kindlatel kellaaegade lahti.

KIDS CLUB   

MEGA, MEGA, MEGA oleksid need sõnad millega võiks alustada. Kõige parem mis üldse olen varem Türgis või Sharmis näinud. Väga suur siseala ja tegevusi igale vanusele: käelised tegevused, playstation tuba, lego tuga, väiksed kinosaalid jne. Lõuna- ja õhtusöögid sai seal teha kui soovisid.
Suur väliala koos eraldi lavaga kus toimusid diskod, filmivaatamised jne. Ka suurematele lastele oli game-room + VR tuba. Kõik see asus kompleksi keskel, kus olid ka mõned poed ja kohvik, kus said rahulikult istuda kui ei tahtnud seal laste möllu sees olla.

MEELELAHUTUS   

Iga päev ei käinud  vaatamas aga nagu tavaliselt olnud, et iga päev midagi erinevat:  ükspäev tantsu-show, teine päev siis mingid lauljad jne.
Peamajas on spordipubi kus sai jalkat vaadata ja piljardit mängida. Lisaks oli ka kino kus päris uued filmid vaatamiseks, nt. Avatar, Oppenhaimer jne

RAND

Rand nagu ikka, lapsed said kaevata ja vees olla. AGA mis väärib mainimist, siis see veepealne silla osa koos baari ja toolidega oli väga mõnus. Lapsed said sinna alates 6. eluaastast ja nende toolide pärast oli hommikul ikkagi veidi rabelemine. Jalutasin mingi hetk ka mööda rannajoont ja teiste hotellide omad olid palju lahjemad meie hotelliga võrreldes.

JÕUSAAL JA TRENNID   

Jõusaal oli nii peamajas kui ka rannapoolses osas. Vaatasin korra sisse ja tundus väga kaasaegne, poisid käisid ikka mitmeid kordi. Tüdrukud käisid nendes ringtrennides ja vist olid ka OK. Lisaks olid siis muud võimalused aktiivsemaks puhkuseks: jalkaplats, padel ja tenniseväljakud. Pidid aja bronnima ja käi palju tahad, varustus oli ka tasuta. Eratreener lisatasu eest.

SPA

Sisebassein oli olemas ja sai kasutada Hamami. Tüdrukud käisid ka viimasel päeval. Spa-protseduure seekord ei võtnud aga piltide järgi tundus päris ilus ala olevat.

KOKKUVÕTE

Siiani kõige parem hotell Türgis ja seda kinnitasid ka teised pered. Eks need reisid ole suunatud rohkem lastele, aga tänu a la carte restoranidele ja toredatele baaridele oli meil endil ka mõnus olla. Meil oli lõpuks kokku ca 40 inimest :) ja lapsed toimetasid ise ringi. Meie lastevanused jäid sinna 4-10a vahele ja nende jaoks ikka mega reis :) Kindlasti julgen seda hotelli teistele soovitada, eriti väikelastega peredele.

TUNDUB TÄPSELT SELLINE PUHKUS, MIDA ISEGI TAHAKSID?  Vaata selle hotelli reisikalendrit SIIT