Tagasi

Perega Tenerifele? MUIDUGI!

Esimesed Tenerife reisid on sel talvehooajal juba alanud ning mida lähemale jõulud/aastavahetus, seda enam hakkab ta populaarsust koguma. Tihti aga kaheldakse Tenerifes kui ideaalses perereisi sihtkohas, kuna on tekkinud eelarvamus, et see on lihtsalt üks igav vulkaaniline saar kusagil Atlandi ookeanis. Tegelikkus on aga hoopis miskit muud. Tenerifel on pakkuda väga vaheldusrikast puhkust, eriti kui otsitakse aktiivsemat laadi tegevusi ja mitte ainult hotelli territooriumil olemist.

Tenerife on suurim ja populaarseim saar Kanaari saartest. Otselend Tallinnast Tenerifele kestab umbkaudu 6h - see on seda väärt! Seal on aastas lausa 300 päikeselist päeva ehk lõputu suvi. Tõsi, olukord võib olla veidi tuulisem aasta lõpus ja uue alguses, mis võivad just ookeanis ujumist raskendada. Aga miks ujuda ookeanis kui Tenerifel on:

Siam Waterpark - see on Aasia stiilist inspireeritud veepark, kus on Euroopa kõrgeim liutoru Tower of Power, mis lõpeb tunnelis, mida ümbritseb haidest kubisev akvaarium! Kui sinna veeparki minna, võib julgelt arvestada vähemalt ühe terve päeva või isegi paaripäevase sisustamisega. See on justkui terve linnak, kus on rand, turg, shampusebaar, erinevaid liutorusid nii koguperele allalaskmiseks kui ka üksi ning midagi erineva adrenaliinitasemega külastajatele. Kas oled enne täiesti pimedas ''vulkaani'' kukkunud? No vot, mine proovi ka The Vulcano liutoru kogu perega! siam  

Peale Siam veepargi on Tenerife üheks suureks perede tõmbenumbris ka Loro Park ehk loomaaed, kus on üle 400 erineva liigi loomi ja linde ning mitmesugused showed päeva jooksul ehk näiteks merelõvide ja papagoide etteasted. Kuna Loro Park asub Põhja-Tenerifel ja ringiliikumist on seal parasjagu, soovitame kanda mugavaid jalatseid ja kaasa võtta soojemad üleriided. Ka kõige lihtsam vihmakeep ei teeks paha, kuna paljudel showdel võib pritsida korralikult vett ka pealtvaatajate peale. kiisudelfiinid  

Kui aga Põhja-Tenerifele ei viitsi sõita (umbes tunnine autosõit), siis Lõuna-Tenerifelt võib leida sarnase loomaaia nimega Jungle Park. Ka seal on mitmeid showsid erinevate loomadega ning ka interaktiivseid tegevusi, kus saab loomi-linde katsuda ja pilte teha (lisatasu eest). Nagu ka Loro Parki puhul, pange mugavalt riidesse, sest kõndimist on taaskord üsna palju. Lõuna-Tenerife hotellide lähedalt käib ka sinna mõned korrad päevas tasuta buss.

Kindlasti üheks tõmbenumbriks on Atlandi ookeanil vaalavaatamistuurid, kuna Tenerife on maailmas üks parimaid kohti, kus neid maailma suurimaid imetajaid nii lähedalt uudistada oma naturaalses keskkonnas. Vaalavaatamistuure müüvad kohapeal mitmed erinevad firmad ning kindlasti tasub ka oma hotellist küsida soovitusi. Tavaliselt sisaldab pakett hotellist transfeeri katamaraanile, erinevaid snäkke-jooke tuuri jooksul ning võimalus kuulata delfiinide ja vaalade häälitusi spetsiaalse tehnikaga. Ja ka ujuma saab minna kui veetemperatuur lubab. katamaraan   

Ja muidugi on Tenerife parim ka lihtsalt rannapuhkuseks, kuna ilusaid liivarandu on mitmeid. Lastega üks parimaid randu on Playa Las Vistas, kuna vetteminekul on madalik ega ei lähe järsku sügavaks ning selles sopis ei teki palju laineid. Samuti on seal lähedal ostlemisvõimalused, et käia näiteks söömas. Costa Adeje piirkonnas asub ka Playa Troviscas, mis on samuti rahuliku veega ning ideaalne ujumiseks. Üks populaarsematest randadest lõuna piirkonnas on ka Playa del Duque, mis on üsna suur rannaala oma promenaadiga, kus on mõnus jalutada või lihtsalt istuda ja vaadet nautida. Selles piirkonnas asuvad ka Tenerife luksushotellid.

Tenerife pakub kindlasti põnevat ja vaheldusrikast tegevust igale vanusele. Samuti on seal hotelle igale maitsele ja ootustele. Küsi kindlasti meilt hotellisoovitusi või tutvu hetkel parimate pakkumistega SIIT.

7-PÄEVANE REISIPAKETT al. 655 € - https://tuusik.ee/eripakkumised/777