Tagasi

AGENDIREIS: Puhkust pikendama ajendav Sharm

Kas oled kunagi käinud puhkusel, mis on lausa nii hea, et nädal tundub mööduvat justkui linnulennul ning tekib kiusatus kasvõi paar päeva puhkust pikendada? Tundub, et täpselt selline on Sharm el Sheikh'i ja sealsete hotellide mõju paljudele meie klientidele. Saatsime Tuusiku kõige kogenuma reisikonsultandi Heleri kohapeale tutvuma Sharm'i võlude ja hotellivalikuga, et täiendada ka oma teadmisi ja kindlustunnet hotellide soovitamiseks.  

Uskumatu fakt on see, et Heleri jõudis nädala jooksul põhjalikult inspekteerida 40 hotelli ja AINULT 4 neist said kehvema hinnangu ning said ka kohe eemaldatud Tuusiku valikust. 36 hotelli 40st olid kas HEAD või VÄGA HEAD!!! See tulemus räägib juba enda eest ning paneb üksiti mõistma miks Sharm el Sheikh on nii nõutud ja kiidetud talvehooaja sihtkohti. Kõige sagedamini jäid silma Heleri põhjalikest kokkuvõtetest kirjeldused:  

  • Territoorium ilus ja puhas, super vaatega merele 
  • Hotellide ristkasutus ehk kui näiteks sinu hotellis puudub veepark, aga kõrval olevas sama keti hotellis veepark on olemas, saad seda tasuta kasutada 
  • Väga ilus elus korallriff ligipääsetav hotelli territooriumilt 
  • Hotellist lähevad tasuta bussid keskustesse 
  • Hea animatsioon ja palju tegevusi lastele (veepark jm lõbustused) 
  • Super teenindus ja abivalmis hotelli personal 

Hetke parimad Sharm'i pakkumised leiad siit: https://tuusik.ee/eripakkumised/825

Kõlab nagu ideaalne puhkus? Muidugi! Kuigi nii Sharm el Sheikh ja Hurghada on mõlemad korralikud Egiptuse kuurortlinnad, Sharm'i juures võlub turiste ka linna parem jaotus ja puhtus. Samuti on seal selgemini tuntav ka tõeline Egiptuse hõng ja ajalugu ning egiptlaseks olemise uhkus. Samas aga turistidega ollakse viisakad ja igati lugupidavad.    

Et oma puhkust hotelliväliselt sisustada, uudistamist väärivaid piirkondi on mitmeid (näiteks Soho väljak või Naama Bay piirkond), külasta kohalikku turgu (Old Market) või hoopis tutvu vaheldusrikka ja värvikireva korallriffidega Punasel merel. Selle kohta saad lugeda SIIN

Huvi korral on ka näiteks võimalik täiendada oma puhkust päevase püramiidide külastusega Kairos, külastada Ras Mohammedi rahvusparki ja Valget Saart või hoopiski vahelduseks teha 4-päevane kruiis Niiluse jõel.  
  

Sharm on oma šarmi vääriline! :)