Tagasi

AINULT TÄISKASVANUTELE

Vahemere-äärsed riigid on eestlaste seas väga populaarsed, kuna lennud on võrdlemisi lühikesed, hotellivalikus on midagi igale maitsele ning kliima soosiv. Kuigi Türgi ja Kreeka on väga populaarsed sihtkohad perede seas, on tõusev trend ka ainult täiskasvanutele suunatud hotellid. Miks? Nagu üks klient kirjutas: ''pole kartust, et mingi laps sulle basseinis pähe hüppab'' . Vahel on tegelikult tore olla hotellis, kus on ainult omasugused, seega toome välja mõned soovitused kahes suvehooaja top sihtkohas - Türgis ja Kreekas. 

HEA TEADA! Hotelli nimel klõpsates avaneb hotelli kirjeldus, pildid ning samuti reisikalender kõigi väljumiste ja orienteeruvate hindadega.

TÜRGI 

1. MICHELL HOTEL & SPA 5*   

See on olnud mitmeid aastaid meie enim müüdud ja küsitud ainult täiskasvanute hotelle. Hotelli on lubatud tegelikult kliendid alates vanusest 12+, aga üldiselt seal siiski noortega ei käida. Miks ta meeldib? Väga hea hinna-kvaliteedi suhe ja muidugi ultra kõik hinnas kontseptsioon, mille mugavus inimestele meeldib. Hotell on ideaalne neile, kes soovivadki bassu ääres lebotada ja veidike meelelahutust, ent rahvusvahelisele tagasisidele põhinedes on kurdetud, et muusika võib olla vahest vali ja korduv. Asub Alanyast umbes 8km kaugusel, ent hotelli lähedal on olemas kaubandus.   

2. SELENE BEACH & SPA HOTEL 5* 

Samuti ultra kõik hinnas kontseptsiooniga hotell, mis on alates eelmisest suvehooajast populaarsemaks saanud. Rahvusvaheline tagasiside on ka väga kõrge, eriti kiidetakse just teenindust, puhtust ja et animatsioon ei ole liiga pealetükkiv/tüütu. Hotell on 22km Alanyast, ent hotelli lähedal on päris palju kaubandust väikese jalutuskäigu kaugusel. 

3. COOK'S CLUB ALANYA 4*    

Kes soovib olla Alanya kesklinnas - see on tõeline pärl! Hotell on tänapäevaselt minimalistlik ja boho stiilis, koosneb kahest erinevast majast (tee-aluse tunneliga ühendatud), hotellil on erarand ja samuti saab valida kolme erineva toitlustuse vahel (hommikusöökidega, hommiku-ja õhtusöökidega ning kõik hinnas). Hotellis on megahead toidud, ent kuna asukoht on linnas, siis jätab hotell vabaduse käia ringi ka kohalikes restoranides söömas.   

4. THE RAGA SIDE 5* 

See on üsna eksklusiivne hotell ja nende moto on fine dining ehk rõhk on pandud a la carte elamusele. Hotell asub Sides, mis on 55km Antalya lennujaamast, seega umbes 1h tranfeeriga tuleks vähemalt arvestada. Hotellil on väga kõrge rahvusvaheline tagasiside ja sobib nõudlikumale kliendile. Hotellis olles saab kõiki jooke/sööke tellida läbi hotellisisese äpi, seega ei pea kusagil järjekorras seisma. 

5. BALMY BEACH RESORT KEMER 4*    

Kuigi 4*, on see hotell kindlasti 5* tasemel. Hotell avati alles eelmine aasta ja asub Kemeris, mis on hinnatud just oma imelise looduse ja mäevaadete poolest. Ja samuti ainult 1h transfeer lennujaamast. Hotell on boho-stiilis ja eriti suur rõhk on pandud klienditeenindusele, mida tihti ka mainitakse rahvusvahelistes tagasisidedes. Kindlasti soovitame soojalt kui otsid esmaklassilisemat puhkust! 

KREEKA 

1. COOK'S CLUB HERSONISSOS 4*    

Cook's hotellikett on üks populaarsemaid ainult täiskasvanutele suunatud hotellikette Kreekas, seal on nende hotelle lausa 4 + üks eksklusiivnsem Casa Cook Rhodes 5*, mille ka blogis peagi välja toome. Hersonissoses asuv Cook's on populaarne just oma asukoha ja noorusliku vaibi poolest. Kreeta kõige melurikkamad piirkonnad on just Hersonissos ja Malia, seega asub see hotell õiges kohas just nende puhkajate jaoks, kes tahavad käia väljas ja end vabalt tunda. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell! 

2. INDIGO INN CASA 4*   

Taaskord mõnus boho-stiilis hotell Hersonissoses, mis juba enne hooaja algust on korralikult huvi ja broneeringuid saanud. Rand, poed, kohvikud on jalutuskäigu kaugusel. Täpselt selline hotell, kus saab kadestamisväärseid Instagrami-pilte teha. Miinusena tuuakse välja mõne jaoks liigselt läbikostuvad seinad, seega kui oled kerge unega, võta palun kõrvatropid kaasa :) 

3. SEA SIDE RESORT & SPA 5* 

Alates sellest hotellist ja 2 järgnevat on täpselt sellised, et super valik ka näiteks mesinädalateks. Tegemist on eksklusiivsete hotellidega, kus nii asukoht, disain kui teenused on kõik viimseni lihvitud ja läbimõeldud. Antud hotell asub mere ääres ja enamus toatüüpe on Vahemere vaatega! No lihtsalt VAUUUU! Hotelli moto on sinu heaolu ja lõõgastuse tagamine läbi tipptasemel klienditeeninduse.   

4. CASA COOK RHODES 5*   

Boho-stiilis premium/lux hotell Rhodosel! Samuti suunatud pigem rahu ja vaikust, meelerahu ja heaolu otsivale kliendile. Hotelli rahvusvaheline tagasiside on ülikõrge, TripAdvisoris lausa maksimum skoor 5-palli süsteemis (1400 tagasiside põhjal)! Kindlasti üks parimaid hotelle Rhodosel: looduskaunis kohas, rand jalutuskäigu kaugusel, lennujaama lähedal ja super toiduvalik, kus alati kasutatakse parimaid hooajalisi saadusi.   

5. STELLA ISLAND LUXURY RESORT 5*   

Tõeline pärl! Sinna hotelli on tihti toad välja müüdud niipea kui üldse müük jõuab alata (ka hetkel esimene saadavus on alles juuli lõpus). Vaadates hotelli pilte, on aru saada, et see on täielik paradiis Instagram feedile. Nagu eelminegi hotell, on sel ülikõrge rahvusvaheline tagasiside. Sinna kompleksi sisenedes on tunne nagu oled Maldiividele sattunud ja kirjeldatud ka kui ’’maapealne paradiis’’. Hotellis saadaval ka swim-up ja privaatse basseiniga toad.    

Kui tekkis küsimusi blogis välja toodud hotellide kohta või sooviksid lisavalikut, küsi julgelt pakkumist info@tuusik.ee