Tagasi

Kas meile on perepuhkust vaja?

 Perepuhkusele minekul on mitmeid eeliseid, nii kohest kui ka pikemas perspektiivis.  Enne kui valid kõik hinnas paketi al. 381 € siit: https://tuusik.ee/reisiotsing vaata üle, miks meil seda perepuhkust tarvis on:     

  1. Kvaliteetaeg koos: Meie kiiretes eludes on raske leida kvaliteetset aega perega veetmiseks. Puhkus võimaldab peredel koos olla ilma töö, kooli ja majapidamistööde igapäevaste segajateta.
  2. Loo kestvaid mälestusi: Ühised kogemused, olgu selleks uue linna avastamine, matkamine rahvuspargis või rannas lebamine, saavad kalliteks mälestusteks, mida pereliikmed saavad aastaid meenutada.     
  3. Laienda maailmavaadet: Uutesse kohtadesse reisimine avab pereliikmetele erinevaid kultuure, toite ja keskkondi, aidates kaasa avatud mõtlemisele ja teadlikkusele.
  4. Lõõgastu ja lae end: Kõigil on vaja rutiinist pausi. Perepuhkus pakub kõigile pereliikmetele võimalust lõõgastuda, taastuda ja uuenenud energiaga koju naasta.     
  5. Tugevda pere sidemeid: Ühiste reisiprobleemide ületamine, olgu selleks uues linnas navigeerimine või ootamatute muudatustega toimetulek, võib pereliikmeid lähendada ja sidemeid tugevdada.
  6. Hariduslikud võimalused: Paljud puhkuse sihtkohad pakuvad õppimisvõimalusi, olgu selleks ajaloolised kohad, muuseumid, metsloomadega kohtumised või kultuuritegevus. See võib täiendada ja rikastada laste haridust.
  7. Paus digitaalsetest segajatest: Kuigi tehnoloogia on modernse elu lahutamatu osa, võib puhkus pakkuda võimalust ekraanidest lahti ühendada ja üksteisega lähedamaid suhteid luua.     
  8. Uued kogemused: Uute tegevuste proovimine või uute kohtade avastamine perega aitab inimestel astuda välja oma mugavustsoonist ja areneda. Need kogemused võivad olla võimestavad ja kasvatada enesekindlust.
  9. Arenda sotsiaalseid oskusi: Suhtlemine uute inimestega harjumatutes oludes võib aidata lastel (ja täiskasvanutel) arendada paremaid sotsiaalseid- ja suhtlemisoskusi.     
  10. Loo traditsioone: Perepuhkusest võib saada armastatud traditsioon, mida lapsed võivad iga aasta oodata ja võib-olla isegi jätkata oma lastega.

 Perepuhkus on investeering peresuhete tugevdamisse ja kõigi pereliikmete arengusse.  
KÕIK HINNAS paketid al. 381 € Vali siit: https://tuusik.ee/reisiotsing