Tagasi

SOOVITAME! Uus reisiteemaline lasteraamat

  Meil on hea meel tutvustada reisiraamatut ''Muna seiklused Kreekas''. Suurim osa meie klientidest on lastega pered ja teame ka omast kogemustest, et lastega reisimine on paras planeerimine. Eriti muretsetakse just lennureisi pärast ning kuidas pere aktiivsemaid hoida 3-4 tundi tegevuses, seega reisiteemaline raamat on justkui süllekukkunud lahendus.   

InspirationBooks sarjast on ka varem lahendaid reisiraamatuid ilmunud nii lastele kui ka täiskasvanutele, millest ''Muna seiklused Kreekas'' on reisiraamatute sarja ''Maailm lastele'' esimene raamat. Kreeka on eestlaste jaoks suvehooajal üks populaarsemaid sihtkohti, kuna tegemist Euroopa Liidu liikmesmaaga ja sinna saab reisida ainult ID-kaardiga, seega see raamat on super lugemine, et tutvuda riigiga läbi raamatutegelaste seikluste.   

 ''Muna seiklused Kreekas'' on lugu kolmest iseäralikust tegelasest (Muna, Hologramm ja Roosa Õhupall), kes kohtuvad Tallinna lennujaamas. Kõik kolm tahavad erinevatel põhjustel Kreekasse reisida. Koos õpivad sõbrad tundma Kreeka müüte, kohtuvad toredate tegelastega, ratsutavad eeslitega, söövad apelsine ja meesaiu, mängivad Minotaurusega Knossose labürindis peitust, seilavad uhke jahiga meredel ning tantsivad Kreeka pulmas ja teevad muudki põnevat! Raamatus on palju vahvaid illustratsioone, tekst mõnusalt loetav ka algklassi lapsele ning enamus raamatu jutukesed 5-6 lehekülge pikad, mis teeb selle lihtsasti jälgitavaks. 

Kreeka parimad pakkumised leiad  SIIT  või küsi reisipakkumist info@tuusik.ee