Tagasi

TOP10 PEREHOTELLI KREEKAS

Käes on välja tuua Top 10 perehotelli Kreekas, mida enim broneeritakse just lastega reisides. Hotellides on olemas kõik mugavused ja lai valik tegevusi, mis on suunatud just lastega peredele ehk siis veeatraktsioonid, lasteklubi, lastebasseinid, lastemenüü, animatsioon jms.

HEA TEADA! Hotellil vajutades avaneb täpsem hotellikirjeldus koos reisikalendriga, kus on kuvatud kõik väljumise kuupäevad hooaja jooksul ja orienteeruvad hinnad ühe täiskasvanu kohta. Lastele soodushinnad!

1. STAR BEACH VILLAGE & WATER PARK 4*   

Kõige populaarsem perehotell Kreetal! Hotell on ka KÕIK HINNAS kontseptsiooniga, kus on ka iga päev erineva temaatikaga buffee-õhtusöök. Samuti asub hotell liivaranna lähedal (tunnel) ja Hersonissose keskusest vaid jalutuskäigu kaugusel. Hotelli veepargis on aeglane jõgi, 4 hiiglaslikku liumäge mitme toruga, kamikaze-liumägi, must auk ja palju muud, seega pakub meelelahutust igale vanusele. Heraklioni lennujaamast 27km. 

2. ARMINDA HOTEL & SPA 4*

Sobilik rahulikumaks perepuhkuseks, kuna on linnast eemal vaiksemas piirkonnas (2km Hersonissosest). Hotell on samuti KÕIK HINNAS toitlustusega, mis teeb lastega puhkusereisi mugavaks. Hotelli puhul on kiidetud ka jõusaali-süsteemi, mis on eelbroneeringuga, et vältida ülerahvastatust. Väikese miinusena on see, et rand on jagatud teise hotelliga, seega rannatoolid-päikesevarjud on lisatasu eest (25€/päev).

3. GRECOTEL MARINE PALACE & AQUA PARK 4*    

Järjekordne ideaalne valik hinnatud Grecotel hotelliketis, mis on arhitektuurilise lahenduse poolest väga Kreekalik külake mere ääres (enamasti bungalow-tüüpi majutus). Hotell pakub mitmekesist KÕIK HINNAS toiduelamust 11 suurepärases restoranis ja baaris. Asub jalutuskäigu kauguse Panormo külakesest ja bussiga saab lihtsasti ka Rethymnosse. Hea teada! Jäätist saab terve päev! :D

4. FODELE BEACH & WATERPARK HOLIDAY RESORT 5*   

Hotell on ehitatud mäenõlvale, seega päris palju treppe, ent kuurordisiseselt on olemas rong ja golfiautod, mis mugavalt puhkajaid ka veavad. Eriti on selle hotelli puhul peale asukoha kiidetud veel tubade suurust (suured ja avarad), animatsiooni ja ka rannabaari. Hotell, nagu ka kõik eelnevad, on KÕIK HINNAS kontseptsiooniga, ent soovitavalt täpsustada menüü puhul üle (eriti alkohoolsed joogid), et mis kuulub hinna sisse ja mis on lisatasu eest. Veepark on väga võimas!

5. NANA GOLDEN BEACH 5*   

VÄGA VÄGA KÕRGE rahvusvahelise tagasisidega hotell! Hotell on luksuslikumaks perepuhkuseks. Hotell on hiljuti renoveeritud, väga stiilsete ja tänapäevase disainiga tubadega, paljud panoraamvaatega Vahemerele. Lisaks veepargile ja lastele mõeldud tegevustele on hotellis ka 21 tenniseväljakut! Meeletult mitmekesine toiduvalik ja eraldi JÄÄTISEBAAR - ühesõnaga paradiis!

6. IRENE PALACE BEACH RESORT 4*

Hüppame Rhodosele! Väga korralik 4* hotell mere ääres, suure rohelise territooriumiga. Rand väga mõnus liivane ja puhas (rannatoolid/varjud tasulised!). Jalutuskäigu kaugusel hotellist väiksed poed ja supermarket. Hotellis suur veepark lastele ja igaõhtune vahelduv meelelahutusprogramm. Soovitus! Pigem eelistada Superior tube (renoveeritud!).

7. RODOS PRINCESS BEACH HOTEL 4*    

Hotell sai tulekahjustusi 2023a Rhodose metsapõlengutes, et on tänaseks täielikult renoveeritud, ilus ja moderne hotell mere ääres. Hotellil on palju püsiklientuuri, kuna asub ilusas Kiotari piirkonnas. Väga kiidetud on toiduvalik: burgeriõhtud, kiviahju pizza, creped jne. Rannabaaris serveeritakse ka lõunasööki. 

8. AGAPI BEACH RESORT 4*   

Tagasi Kreetal :) Suurepärase asukoha ja teenindusega PREMIUM KÕIK HINNAS kontseptsiooniga hotell. Kogu hotellis kumab tugevalt Kreeka kultuur nii külalislahkes teeninduses kui toitlustuses - rõhk on kohalikul ja värskel orgaanilise toorainel. Tihti kirjeldatakse hotellikülastust ''nagu perel oleks külas käinud''. Hotellil on privaatrand ja samuti jalutuskäigu kaugusel asuvad poed, restoranid, kohvikud :)

9. CRETA MARIS BEACH RESORT 5*   

Hersonissose linnas asuv hotell on taaskord super valik nõudlikumale kliendile. Hotellis on veepark ja kõik mugavused lastega puhkamiseks. Nagu ka eelmine hotell, pannakse toitlustusel rõhku kohalikule orgaanilistele saadustele. Väga kiidetud on ka hotelli spa-teenused ja isegi päris füsioterapeut on saadaval. Seega super valik kui soovid lapsi tegevuses hoida ja samas lõõgastavat puhkust iseendale.

10. LYTTOS BEACH 5*

Tegelikult on mõlemad Lyttos Beach 5* kui ka Lyttos Mare 5* super hotellid Kreetal, ent Beach on rannas ja hotelli ala on hiiglaslik. Hotellis on 5 restorani, üks neist kohe veepargi kõrval, mis teeb lastega puhkuse super mugavaks. Hea teada! Hilise tagasilennu puhul ei pea pikendama tuba, hotellil on eraldi olemas kotihoid ja ruumid, kus saab vajadusel pesemas käia ja transfeeri oodata. 

Planeerid järgmist perepuhkust Vahemere äärde? Küsi pakkumist info@tuusik.ee