Tagasi

UPDATE! Suvehooaeg 2024

Rahu-rahu, ei jää suvehooaeg tulemata, vaid lisandunud on veel põnevaid ja avastamisväärt sihtkohti, millest kirjutame siia lühikokkuvõtted, et oleks kõik ilusti silma all. Suvehooaeg kestab aprillist novembri keskpaigani :)

TÜRGI - Antalya ja Bodrum    

Aegumatu ja asendamatu! Türgi (Antalya) esimene väljumine järgmisel hooajal on juba 28.märts ehk vähem kui 2 kuu pärast. Miks Türgi kliente siiani tõmbab? 4h otselend Tallinnast ja Riiast, megasuur hotellivalik (paljud peresõbralikud!), kõik hinnas ja ultra kõik hinnas toitlustusega pakettide hinnatase võrreldes teiste sihtkohtadega on rahakotisõbralikum, kohalike külalislahkus, värske ja rikkalik toiduvalik hotellides (Türgi kasvatab enamus oma värsketest saadustest ise). Muidugi ka Vahemere soodne kliima eestlaste jaoks teeb Türgist nr1 valikuks juba aastaid. Lisaks Antalyale lisandub sel aastal eriti vara meie valikusse ka Bodrum. Esimene väljalend Tallinnast lausa 25.05 (tavaliselt on Bodrum saadaval ainult suvehooaja lõpus). Bodrum on eriti hinnatud kuulsuste poolt, kuna on kindlasti rahulikum, eksklusiivsem ning luksusel on seal kõrgem tase.

Küsi Türgi reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

KREEKA

Kreeka on Euroopa sihtkohtadest kindlasti eelistatuim, eriti kuna valida on paljude erinevate saarte/poolsaarte vahel. Ka sel suvehooajal saab Tallinnast Kreetale ja Rhodosele (juba alates aprilli koolivaheajast), Korfule alates juunist ning Evia (UUS!) poolsaarele augustist. Riiast lisandub veel ka Peloponnesose poolsaar. Kreeka rahvusköök pidi olema ka üks tervislikum maailmas, seega kindlasti on Kreeka ka toidugurmaanide eelistus. Kreekasse saab reisida ka ainult ID-kaartiga, mis paljude jaoks teeb sihtkoha valiku lihtsamaks. 

Küsi Kreeka reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

MONTENEGRO 

Viimase paari aastaga ülipopulaarseks muutnud Montenegro reisid jätkuvad ka uuel hooajal (alates mai keskpaigast). Montenegro on tõeline maiuspala kõigile, kes ei otsi ainult hotellipuhkust, vaid kellele meeldib vähe aktiivsem puhkus, matkamine, päev merel, rohkelt värskeid mereande ja kultuurireisid. Kes on rohkem aktiivsed, jõuavad isegi päevaks naaberriiki Horvaatiasse uudistama minna. Mõlemad riigid on täis rohelust, suurepäraseid vaateid ja arhitektuurilisi avastusi.  

Küsi Montenegro reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

HORVAATIA    

Kes arvab, et naudiks pigem Horvaatiat või on eriline Troonide Mäng fänn (filmitud Dubrovnikus!), siis ka sinna on meil hotellivalikut. Horvaatia reisid käivad ka uuel hooajal läbi Tivati (Montenegro), kuna tegemist naaberriikidega, siis viiakse soovitud Horvaatia hotelli transfeerbussiga. Horvaatias on kindlasti peale Dubrovniku ajalooliste tänavate ja kindluse palju uudistamist: rahvuspargid (nt. Plitvice Lakes), kümneid ja kümneid saari (eriti populaarne on Hvar), mis asuvad lähedal ja kuhu võimalik paaditaksoga minna ning kindlasti tasub külastada ka mitmeid teisi linnu nagu Split ja Zagreb.  

Küsi Montenegro reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

BULGAARIA

Natuke vähem populaarne, ent siiski avastamist väärt Bulgaaria on ka uuel hooajal meie reisivalikus. Bulgaaria on nimelt üks lühima lennureisi kaugusel olevaid sihtkohti ja sinna algavad reisid juuni alguses. Bulgaariasse on näiteks täiesti äge minna ka lihtsalt 3-4 ööks, kuna see on nii lähedal. Seal on väga ilusad rannad, paljud hotellid väga viisakad ja Euroopa tasemel, hinnaklass rahakotisõbralik. Kui otsid just kõik hinnas/ultra kõik hinnas toitlustusega puhkust ning Türgi ei kõneta, siis Bulgaaria kindlasti hea asendus.  

Küsi Bulgaaria reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

EGIPTUS    

Talvehooaja vaieldamatu lemmik Egiptus on saadaval terve suvehooaja. Hurghada viimane väljumine on küll 05.05, ent Sharmi saab korra nädalas terve suvi. Ideaalne valik kõigile neile, kelle jaoks veel näiteks mais/juunis jääb Vahemere äärne jahedaks ja/või meeldib kuumem kliima. 

Küsi Egiptuse reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

KÜPROS    

Küpros oli tegelikult valikus juba sel aastal, aga siis oli ainult algusega Riiast. Uuel hooajal saab nii Tallinnas kui Riiast. Reisi perioodid Tallinnast on aprill/mai ja siis oktoober/november ning Riiast alates aprillist kuni novembrini (iga pühapäev!). Peale Vahemere randade ootab Küprosel sind rikkalik ajalugu ja kultuur, maitsev söök ning meeldiv kliima. Kindlasti sobib Küpros nii rannapuhkajatele kui ajaloohuvilistele, ent valikut on kindlasti ka neile, kes soovivad KÕIK HINNAS hotellipuhkust.

Küsi Küprose reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

HISPAANIA

Hispaania on olnud tegelikult alates sellest aastast üks enim küsitud sihtkohti Euroopas, ent paraku on varemalt olnud seda pakkuda kas hästi hooaja alguses või lõpus ning tihti ainult Riiast. Sel suvehooajal saame kohe rõõmsat uudist teatada, et Tallinnast on meil valikus Costa del Sol (Lõuna-Hispaania) ja Riiast Costa del Sol, Barcelona ja Mallorca. Reisida saab sinna alates 27.aprill ja kuni oktoobri koolivaheajani välja. Kuna sihtkoht on alles katsetamisjärgus, siis väljumised toimuvad ainult korra nädalas, seega kel soov minna, kindlasti tuleks juba varakult reisipakett kindlustada.  

Küsi Hispaania reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

ITAALIA    

Möödunud suvehooajal (just juulis!) tekitasid tormijooksu Riiast algusega Rimini ja Sardiinia reisipaketid, siis ka järgmisel hooajal on need taaskord saadaval suvekuudel ning alates septembrist Tallinnast algusega on juurde tulnud lisaks Sitsiiliale ka Lamezia (Calabria). Mõnusale saarepuhkusele saab nüüd uuel hooajal nautida tõeliselt traditsioonilist Itaalia elu, kultuuri, aegumatuid gurmeeklassikuid ja muidugi Vahemerelist loodust. 

Küsi Itaalia reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

GRUUSIA

Gruusiasse on uuel hooajal võimalik reisida ainult Riiast. Batumi reisid algavad juunist ja väljumine on sinna iga laupäev (valikus vaid 8-öised paketid). See Musta mere äärne riik on eriti tuntud oma looduse, randade, arhitektuuri ja muidugi traditsiooniliste hõrgutiste poolest. Gruusia kindlasti ei ole hotellipuhkuse sihtkoht, vaid sobib ideaalselt inimestele, kes tahavad päevas vähemalt 10 000 sammu kõndida, avastada, proovida ja kogeda kultuurilist mitmekesisust. 

Küsi Gruusia reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

TUNEESIA    

Selle aasta suvehooajal on Tuneesia meie reisivalikus lausa kaks korda ehk kevadel 7 väljumist ja siis september/oktoober. Tallinnast otselennuga reisid toimuvad iga reede. Tuneesia pakub avastamisrõõmu oma rikkaliku ajaloo ja gurmeega, kultuuri ja randadega. Kuna Tuneesia üldiselt pole ka nii turistiderohke, siis kindlasti võiks seda eelistada ka rahulikuma puhkuse eelistajad.

Küsi Tuneesia reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

ALBAANIA    

Täiesti esmakordselt Eesti turul! Albaania vastu on väga palju huvi tuntud ja nüüd lõpuks on meil pakkuda reise Tallinnast alates juunist. Kuna Albaania asub ka Vahemere ääres, siis ilmselgelt randadega ta ei pettumust ei valmista. Samuti on seal ilus loodus ja vähe aktiivsemale puhkajale ka mägisemaid alasid, kus saab matkata ja muid sportlikemaid tegevusi harrastada. Kindlasti ei jäta Albaania külmaks ka ajaloohuvilisi, kuna arhitektuuris ja kultuuripärandis on mõjutusi erinevatest sajanditest.

Küsi Albaania reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

PORTUGAL    

Viimase sihtkohana on suvehooaja valikus Portugal oma Algarve piirkonnaga ja lisaks veel Madeira saarega, mis asub Aafrika külje all ja on ümbritsetud Atlandi ookeaniga. Farosse algavad väljumised 16.september, korra nädalas iga esmaspäev ja kuni 14.oktoober. Madeira väljumised algavad kohe peale Faro lõppu ehk 21.oktoober ja kestavad kuni 18.november, kuna seal on kindlasti pikemalt suvesoojus garanteeritud. Mõlemad sihtkohad Portugalis pakuvad mitmeid puhkusevõimalusi, võrratuid maitseelamusi ja muidugi lõputult head veini. 

Küsi Portugali reisipakkumist info@tuusik.ee või kasuta meie uuenenud reisiotsingut SIIN

KÕIK NÄDALA ERIPAKKUMISED JA VIIMASE HETKE REISID LEIAD SIIT: https://tuusik.ee/eripakkumised