Kinkekaardi tingimused

   Kinkekaart on maksevahendina kasutatav ainult Tuusik.ee vahendusel reisiteenuste eest tasumisel 

Kinkekaart on kehtiv 12 kuud alates väljastamise kuupäevast, s.t reisiteenus tuleb broneerida 1 aasta jooksul peale kinkekaardi ostu sooritamist, ent reis võib toimuda peale kinkekaardil märgitud tähtaega. 

Tuusik.ee kodulehelt ostetud kinkekaart ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav isiku poolt, kes reisi broneerides või broneeringu eest tasudes kinkekaardi numbri edastab. 

Kinkekaart ei ole tagastatav, muudetav ega rahaks vahetatav. Kui reisiteenuse hind on väiksem kinkekaardi väärtusest, on kinkekaardi jääki võimalik kasutada uue reisiteenuse broneerimisel enne kinkekaardil kuvatud lõpptähtaega. 

Kui osaliselt või täielikult kinkekaardiga tasutud reisiteenus tühistatakse/muudetakse reisikorraldaja poolt ja pole kliendile sobilik või reisiteenus tühistatakse kliendi poolt vastavalt reisiteenuse tühistamistingimustele, ennistame kinkekaardi vastavalt ülaltoodud tingimusel. 

Kui kinkekaardiga tasutud broneering tühistatakse kliendi poolt tühistamistingimuste väliselt, tagastatakse kasutatud kinkekaardi väärtus vastavalt valitud reisikindlustuse tingimustele. 

Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele