clock Viimase hetke pakkumine

Sensitive Premium Resort & Spa

Belek

ULTRA KÕIK HINNAS

Standard tuba

POPULAARNE hotell

7 ööd
518 €

POPULAARNE hotell

Vali reisi alguskuupäev

REISIPAKKUMINE

ööd

HIND ALATES

Lisaks veel pakkumist, mis ei vasta filtrile:

Tühista filtrid

Reisipaketi hinnas sisaldub:

 • edasi-tagasi lennupilet sihtkohta;
 • majutus valitud hotellis, kogu reisi perioodil;
 • valitud toitlustuspakett hotellis;
 • lennujaama transfeerid sihtkohas;
 • reisiesindaja teenused sihtkohas.
 • Reisi algus: Tallinn

Hotell

Vaata kaardil

 Sensitive Premium Resort & Spa on ehitatud 18 500 m2 suurusele alale. Meie hotell avati 15. juunil 2016. Kokku on hotellis 402 tuba, millest 339 standardtuba, 59 peretuba ja 4 sviiti. Kõik toad on kaasaegsed ja mugavad.

Ametlik koduleht: sensitivepremium.com  

Sihtkoht

Belekisse on koondunud Türgi ranniku kõige luksuslikumad ja moodsamad hotellid. Belek on ideaalne paik spordi ja aktiivse puhkuse armastajatele – siin on võrkpalli-, jalgpalli- ja tenniseväljakud, basseinid ning regiooni suurim (18 auguga) golfiväljak. Belekit iseloomustavad meeldiv atmosfäär, huvitav arhitektuur, muistsete aegade hõng, idamaa turgud ja arheoloogia.

Belek on üks Antalya noorimaid kuurorte, mis asub Tauruse mägede ning Vahemere randade vahel, poolel teel Antalya ja Side vahel, kõigest 30 km kaugusel lennuväljast, antiiklinnade Aspendose ja Perge lähedal.

Belek on kaasaegne hotellide piirkond, üks maailma suurimaid turismiprojekte, mis on suunatud ainult mainekate hotellide ehitamisele. Piirkonna eripäraks on suured võimsate mändide ja eukalüptidega metsad, mis mere ja lõputute kuldsete liivarandade poole alla laskuvad. Belek sobib suurepäraselt rahulikult mõõdukaks, aga samal ajal vaga mugavaks, puhkuseks. Siin on kolmsada päeva aastas päikesepaisteline ilm, mõnusalt soe õhk ja vesi. Laiad liivarannad, puhas vesi ja rikkaliku elustikuga metsad teevad Belekist aastaringselt meeldiva puhkekoha. Liivane rand, ujumisbasseinid, spordiüritused, mitmesugused meelelahutused ja kõik muu, mida ainult hing mere ääres ihaldab, on selles suurepärases puhkekohas olemas.

Linnas on meeldiv atmosfäär, huvitav arhitektuur, iidse ajaloo hõng, arheoloogilised oaasid, muuseumid ja idamaa basaarid, kust leiab muinasjutulisi idamaiseid väärtasju ning vaipu – ja kõige selle üle troonib vürtside ja tee ahvatlev hõng. Siin võib lausa igal sammul imetleda ja vääriliselt hinnata kohalike kasitöömeistrite imelisi töid. Belekis on väga palju kohvikuid ja restorane, meenepoode ja supermarketeid.

Belekis ei ole 3* hotelle, on vaid 4-5* hotellid, millest enamikul on oma suur territoorium ja nad asuvad rannale kõige lähemal. On ka aastaringselt töötavaid hotelle. Peamiselt on need mainekad, originaalse arhitektuuriga, hotellimajanduse tehnoloogia viimase sõna järgi sisustatud, nooblid hotellid. Sisuliselt kõik meelelahutused nagu diskoteegid, kabareed, populaarsete Türgi estraaditähtede kontserdid ja show-programmid, on koondatud hotellidesse. Paljudes hotellides on oma spaakeskused ja veepargid.

Aktiivseks puhkuseks on siin kõik võimalused olemas, on jalgpalli-, tennise- ja korvpalliväljakud. Belek on kuulus ka oma golfiväljakute poolest. Juba 1944. aasta lõpus avati Belekis kõigile rahvusvahelistele standarditele vastav Rahvuslik Golfiklubi. Harmooniliselt Tauruse mägede lumiste tippude ja järvede taustal männi- ning eukalüptisaludesse sulanduvas klubis on oodatud igal tasemel mängijad.

Belekit peetakse muuhulgas ka linnuparadiisiks. Selle vahetus laheduses laiub 109 linnuliigi laulust rõkkav (kaasa arvatud öökull ”tuto-alba”, Beleki sümbol) Koprulu kanjoni rahvuspark. Just siin, Beleki rannas, muneb juba 95 miljonit aastat oma munad haruldane kilpkonn „caretta-caretta”. Beleki ümbuskonna teedel on üleval hoiatavad sildid „Ettevaatust, kilpkonnad”. Koprulu kanjon on haruldaselt hea koht mitte ainult jalgsimatkadeks, vaid ka kaljuronimiseks ja raftinguks – parvedel mööda Koprulu mägijõge laskumiseks.

Kuurordi laheduses asuvad kahe antiiklinna, Perge ja Aspendosa, varemed. Perges asub suurepärane hellenismi ajastust pärinevad staadion ning väravad, Aspendos aga on kuulus oma võimsa antiikajast pärit amfiteatri poolest, kus tänapäeval peetakse igal aastal ooperi- ja balletifestivali. Akustika on siin sedavõrd hea, et isegi viimastesse ridadesse kostab ära keset lava maha kukkunud mündi kõlin. Vaatamata hotellides pakutavale rikkalikule meelelahutuste valikule on puhkus siin ikkagi rahulik ja õdus, lubab unustada argipäeva sagina ning tunda rahus rõõmu haruldaselt ilusast loodusest ja puhtast tervendavast õhust.

Loe rohkem reisiblogist

 Miks Türgi?

Miks Türgi?

 19 toredaimat ajaveetmise võimalust Alanyas

19 toredaimat ajaveetmise võimalust Alanyas

 Türgi, Side piirkonna hotellid

Türgi, Side piirkonna hotellid

 HOTELLISOOVITUS Türgis

HOTELLISOOVITUS Türgis

Tingimused

 • Kodulehel olevad hinnad on orienteeruvad ning võivad muutuda vastavalt vabade kohtade täituvusele. Reisipaketi hetke hinda saab kontrollida telefonil 5331 4421.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas eeldusel, et koos reisib vähemalt 2 täiskasvanut. Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele.
 • Mida kiiremini esitate oma ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Tuusiku reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Palun tutvuge ka Tuusik.ee müügitingimustega: https://tuusik.ee/reisitingimused.
 • Tegemist on reisikorraldajate Novatours, TEZ Tour, Coral Travel Estonia ja JoinUP Baltic pakkumistega. Tuusik on nende reisikorraldajate ametlik edasimüüja.
 • Tuusik.ee garanteerib samad hinnad reisikorraldajaga.
 • Reisikorraldaja nr 3